Home & Living

Vysoká vana Faucety

Je to v polovině června, ale zde v oddělení editace pracujeme na dokončení zářijového vydání a také na zvláštním problému zaměřeném výhradně na kuchyně a koupelny, které zasáhne novinové stánky 13. srpna. Je zábavné hledat jakýmkoli způsobem nových spotřebičů, příslušenství a hardwaru na trhu. Vždy existují nové technologie, trendy a nápady. Nedávno jsem se okamžitě přitahoval k jednomu takovému trendu v příslušenstvích, který získává dynamiku a rozmanitost-podlahové trubice.

Když je prostor povolen, je vždy nádhernou možností vybrat si volně stojící vanu, když plánujete reno nebo vytvoříte nový prostor. Kromě vany však musíte také zvážit, jak bude vyplněna. Existuje několik možností, ale můj milovaný je podlahový faucet. Přidávají do jakékoli koupelny ohromující sochařský prvek. A se spoustou na trhu je tu jeden pro každý styl designu.

Tyto verze z Axor (vlevo) a Lefroy Brooks (vpravo) jsou na mnohem standartnější straně. Miluji zakřivený, starý svět pocitu sprchy a knoflíky. Před výběrem ideálního faucetu musíte samozřejmě velmi pečlivě zvážit styl okolní sprchové místnosti.

Volare z Aquabrass (vlevo) a Axor Massaud z Hansgrohe (vpravo) jsou dostatečně moderní pro elegantní a základní vanu a závažné úhly je kromě zbytku postavily.

Zde jsou dva mnohem více na moderním konci spektra. Axor Citterio z Hansgrohe (vlevo) a půvab z Grohe (vpravo).

Podívejte se na náš průvodce designem a zdobení sprchové místnosti pro mnohem více nápadů, od faucetů a dřezů po sprchové dlaždice a podlahy.

Foto kredity: 1. Aquidneck Properties, Ricketson’s Pount Project2. House & Home leden 2011 Vydání, fotografie Chris Tubbs3. Hansgrohe International4. Schwartz a Architecture5a. Axor Montreux, Hansgrohe International, pomocí Tréndir5b. Lefroy Brooks6a. Aquabrass6b. Axor Massaud, Hansgrohe International7a. Axor Citterio, Hansgrohe International7b. ALLURE, Grohe