Home & Living

Zeptejte se návrháře: Tipy pro přeměnu kuchyně

Q. Co mám udělat pro aktualizaci své kuchyně?

(Chcete -li odeslat svou vlastní otázku, podívejte se na naši stránku Ask A Designer ™.)

A. Všichni chápou, že kuchyňský prostor je obvykle nejnárožnějším prostorem pro renovaci, ale pokud si to naplánujete, a uděláte si čas na přemýšlení o třech hlavních prvcích, můžete si ušetřit mnoho bolesti hlavy.

Rád se vyvíjím z vnějšku, takže první věc, kterou si vyberu, jsou skříně. Pokud jsou vaše stávající strukturálně zdravé, můžete jim poskytnout nový život čerstvým nátěrem a aktualizovaným hardwarem. Nebo to udělejte o krok dále a také je hořli s nějakým mlýnem, který předkládá před malbou. Můžete také vypnout několik dveří skříně pro skleněné, aby se odlehčily břeh pevných látek. Není to levné, ale bude to méně nákladné než nahrazení celé vaší kuchyně.

Za druhé, věřte čítače: Přírodní kámen jako křemen je skvělým materiálem pro kuchyně, protože je velmi odolný, potravinový bezpečný, snadno se uchovává, stejně jako odolné proti lichu. Řezník Block je pěkná cenově dostupná alternativa; Může být vybrán na pouhých 30 $/lineární noha. Cokoli, ale opravdu laminát, opravdu!

A třetí, osvětlení. Zapuštěná světla ve stropě jsou vynikajícím nápadem, ale pokud je to také mnoho práce, můžete na ostrov nebo stůl nastavit několik fascinujících přívěsků, abyste zvýšili osvětlení.

Poté, s obrovskými produkty, můžete vynořit vzhled s novým hardwarem ve skříni a také s faucetem a čajovými ručníky.

Podívejte se na další zeptejte se odpovědí na návrháře. Navíc odešlete svou vlastní otázku s pokyny z naší stránky Ask A Designer ™.