Home & Living

Produkty pro zdravější dům

s začátkem listopadu přicházejí chřipková sezóna a také neomezené připomenutí, aby vaše chřipky zastřelily. Kromě výstřelu existují kroky, které můžete podniknout, abyste vám zaručili, stejně jako vaše domácnost má zdravější domov. (Toto publikování blogu je sponzorováno společností Swordfish UVC Air Otection System.)

Vnitřní vzduch může být až pětkrát mnohem znečištěnější než vnější vzduch. Mnoho vysoce kvalitních výrobků pro znečišťující výrobky s vysoce kvalitním vzduchem, avšak snadno instalovatelné UV vzduchové čističe Swordfish® zabíjejí neviditelné vzdušné viry, bakterie, plísně i prachové roztoče. UVC Inovace, která je využívána v nemocnicích, využívá ultrafialové světlo k čištění vzduchu, které vaše domácnost dýchá a může pomoci vyhnout se šíření nachlazení i chřipky.

Jednoduše nainstalujte celý dům Swordfish do vašeho potrubí nebo nad cívkou klimatizace. Instalace trvá asi 15 minut a jsou zahrnuty všechny potřebné nástroje. Bonus: Je energeticky efektivní i bez chemikálií.

Pro byt i pro obyvatele domu je k dispozici také přenosný systém mečounů. Rovněž zmírňuje alergii, astma, stejně jako příznaky chřipky.

Jinde ve vaší domácnosti přemýšlejte o využití produktů šetrných k životnímu prostředí, abyste se vyhnuli šíření bakterií. Technika přináší všestranné čištění a dezinfekční ubrousky (skvělé pro kliky, klávesnice a také téměř jakýkoli typ obtížného povrchu), stejně jako aktivnější sprej v aktivní kuchyni, které také pracuje na chřipce a mimo jiné zárodky.

Kromě toho, že vaše produkty bez zárodečných zárodečných zárodků stojí za to přemýšlet o dalších úklidových úkolech. Kanadsky vyrobené přírody čisté produkty nabízejí služby bez toxinů pro denní domácí úkoly-od péče o jídlo, prádlo a mnoho dalšího-a také biologicky rozložitelné.

Jste připraveni učinit váš dům zdravější? Během měsíce Chilly & Flu Reach v měsíci přejděte na Swordfishuv.com.

Foto kredity: 1, 2. Swordfish3, 4. Grassroots Environmental Products