Uncategorized

Z-Wave Alliance oznamuje Z-Wave Long Variety Spec

Z-Wave Long Variety Specification, nejprve odhalená v září, je nyní nabídnuta svým členům Aliance pro vývoj produktů.

Z-Wave LR podporuje vzdálenosti až „několik mil“ s maximálním výstupním výkonem 30dBM a zároveň podporuje až 4000 uzlů v jedné síti. Jedná se o 20x podporující podporu uzlů Z-Wave Fit dohromady a zároveň koexistovat na přesně stejné síti jako síť Z-Wave.

Stát aliance tyto schopnosti podporují využití Z-Wave ve větších, mnohem složitějších instalacích, včetně pohostinnosti, moudrých měst, průmyslových instalací a velkých obytných instalací.

Minulý týden bylo také odhaleno, že byla první aplikace Z-Wave LR, která je nyní nabízena ze Silicon Labs, s aktualizací firmwaru na stávající i nové klienty na platformě Z-Wave 700. Testování pole Z-Wave LR na sérii Z-Wave 700 prokázalo odrůdu přenosu point-to-point 1 míle při výstupním výkonu +14 dBm. Úplná tisková zpráva níže…

Nyní dostupná dlouhá odrůda Z-Wave umožňuje řadu odrůdy mil s tisíci uzlů

Členové aliance mohou nyní založit produkty dlouhé rozmanitosti pro ekosystém Z-Wave

Beaverton, nebo-17. prosince 2020, 9:00 AM ET-The Z-Wave Alliance, dnes oznamuje, že pro vývoj produktů je nabízena specifikace Z-Wave Long Variety (Z-Wave LR). Připojení LR Z-Wave umožňuje nové aplikace IoT mimo domov, bez jakéhokoli typu požadavku na opakovače, zajištění jednoduchého nastavení a nízkých nákladů. S velikostí sítě až 4000 uzlů dodává Z-Wave LR škálovatelnost potřebnou v nasazení MDU a pohostinství. Z-Wave LR rovněž snižuje náklady na údržbu až 10 let života na baterii mincí.

Specifikace LR Z-Wave podporuje vzdálenosti až řady kilometrů s maximálním výstupním výkonem 30 dBm a zároveň podporuje až 4000 uzlů v jedné síti. To představuje 20x podporující podporu z-wave fit dohromady uzel uzel a zároveň existovat na přesně stejné síti jako Z-Wave Mesh. Z-Wave LR je zpětně kompatibilní a také zachovává interoperabilitu se všemi licencovanými zařízeními Z-Wave.

Úplně první aplikace Z-Wave LR, společností Alliance Member Silicon Labs, již dosáhla přímé linie přenosové odrůdy zraku 1 míle (1,6 km) s použitím výstupního výkonu +14 dBm. S předvídatelnou přenosovou rozmanitostí řady kilometrů specifikace Z-Wave LR podstatně rozšiřuje možnosti škálovatelnosti systému za hranicemi jediné obytné nemovitosti. Z-Wave LR rozšiřuje schopnosti Z-Wave na větší, mnohem složitější instalace i trhy včetně pohostinství, MDU, moudrých měst, průmyslových instalací, velkých obytných složek a další.

„Technická pracovní skupina Z-Wave Alliance pracuje na doladění specifikace LR Z-Wave pro nasazení,“ uvedl Niels Johansen, předseda technické komise Z-Wave Alliance. “Tato značná vylepšení nastavuje alianci tak, aby zvedla Z-Wave jako de facto základní možnosti IoT, kde je sub-GHz kritický pro výkon gadgetu.”

„Z-Wave téměř 20 let transformovala bezdrátové inovace pro Wise House i bezpečnostní zařízení. Jak se inovace IoT rozšířila za zdi domu i na chodníku, na průmyslové budovy, moudrá města, stejně jako dále, rozhodli jsme se podpořit tyto vyvíjející se tržní potřeby, “uvedl Mitch Klein, výkonný ředitel pro Z-wave aliance. „Implementace Z-Wave i Z-Wave LR do sítě IoT maximalizuje hodnotu a minimalizuje náklady a zároveň dodává mnohem větší šíři výběru.“

Z-Wave LR je nyní k dispozici od Silicon Labs na jejich platformě Z-Wave 700 a specifikace je nyní nabízena členům aliance Z-Wave pro rozvoj. Program akreditace aliance Z-Wave bude zahrnovat Z-Wave LR do března 2021 a očekává, že mnoho Z-Wave LR umožnilo zavést po celý rok.

Z-wavealliance.org

#
Náhled
Produkt
Hodnocení
Cena

1

Aeotec Multisensor 6, Z-Wave Plus 6-in-1 pohyb, teplota, vlhkost, světlo, UV, vibrační senzor …

281 recenzí£ 42.87.

dostat se na Amazon

2

Aeotec House Energy Meter Gen5, Z-Wave Plus moudrá elektrická energie používání monitoru, hlásí skutečnou časovou energii …

75 recenzí

£ 87.13.

dostat se na Amazon

3

AEOTEC Z-Stick Gen5 Plus, Z-Wave Plus USB pro výrobu Z-Wave Gateway, Zwave Hub Controller Pro 2020 …

12 recenzí

£ 71.50.

dostat se na Amazon

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest4.
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Product Marketing API