Home & Living

Myšlenka na dárkový obal: Asistentka Pretty Tea Sign

Emily Evans sdílí zvláštní způsob, jak zabalit předplatné časopisu.

Pro mě je obalení stejně zábavné jako najít nejlepší dárek. A když je obal samo o sobě dárek, je to ještě lepší! Nedávno jsem byl inspirován balením Guru Jane Means ‘Book Giftwapped. Jane má dlouhý seznam klientů Royal a Celeb a ve své nové knize ukazuje, jak zabalit časopis pomocí hedvábného šálu-miluji tento nápad jako způsob, jak „dát“ 12měsíční předplatné. Zde používám podobnou techniku ​​k zabalení předplatného domu a domu pomocí čajového ručníku od kanadské návrháře Kate Goldingové.

Předplatné časopisu je nejvyšší dárek, který neustále dává – po celý rok! Je to také úžasný dárek na poslední chvíli, ale protože bude trvat asi měsíc, než se první vydání vašeho příjemce dorazí do pošty, doporučujeme zabalit aktuální kopii, která se dá prezentovat jako dárek. Tento projekt pro kutily vyžaduje pouze několik materiálů a je rychlé a snadno se montážní!

Budete potřebovat časopis, velký čajový ručník (důl byl 22 ″ x 24 ″), elastický pruh a stuha.

Umístěte časopis s krytem směrem dolů. (Tím se zajistí, že přední kryt bude viditelný po válcování.) Bezpečně a bezpečně s použitím elastického pásma.

Přivádějte hezkou stuhu nad pružným pásem. (Zjistil jsem, že časopis nezůstal dostatečně pevně s použitím stuhy samotné, takže elastický pás pomáhá zůstat v bezpečí.)

Vyberte si čajový ručník, který by váš příjemce opravdu chtěl. Miluji čajové ručníky Kate Goldingové – ručníky jsou nakresleny a připevněny rukou v Ontariu a návrhy jsou inspirovány místními motivy Prince Edward County, jako jsou šeříky, kanadské husy a alpaky. Položte čajový ručník směrem dolů do diamantového tvaru s válcovaným časopisem ve středu.

Přeložte jeden roh ručníku na časopis a rol.

Jakmile převrátíte časopis, zbývá malý roh čajového ručníku. To bude zastrčeno v posledním kroku.

Přeložte dva boční rohy čajového ručníku.

Oba rohy bezpečně připojte pomocí dvojitého uzlu. Pokud používáte extra velký čajový ručník, možná budete moci spojit konce do luku. Jakmile jsou konce svázané, zastrčte do malého rohu čajového ručníku, který byl v kroku 5 uvolněn.

Obalení s hezkým čajovým ručníkem, jako je tento, naznačuje, že není třeba zabalit konečný produkt do hedvábného papíru nebo do dárkové tašky. Voila!

Dejte dar House & Home s 12měsíčním předplatném.