Home & Living

Nový Belkin Wemo Wise LED Illumination Starter Set

DNES dnes Belkin odhalil dostupnost jejich nového startovacího setu WEMO LED a také žárovky WEMO Wise LED. Přírůstek do jejich již dobře zavedeného systému osvětlení Wise House, který umožňuje uživatelům ovládat, naplánovat, přizpůsobit i Dim domácí osvětlení odkudkoli s využitím aplikace WEMO na zařízení IOS nebo Android.

Sada startovacích startérů WEMO LED zahrnuje dvě žárovky WEMO Wise LED a také odkaz Wemo, který do domu zavede moudré osvětlení, s více žárovkami Wemo Wise LED nabízených k jednotlivě nákupu pro rozšíření zážitku. Stejně jednoduché, jako je výměna základní žárovky, LED žárovky fungují s odkazem na odkaz na síť Wi-Fi domů a také jsou spravovány prostřednictvím aplikace WEMO. Jednotlivci si mohou přizpůsobit rutiny osvětlení na základě jejich osobní rutiny nebo je čas na východ nebo západu slunce. Další řešení mohou zahrnovat nastavení dovolené pro simulaci obsazenosti nebo funkci slabého spánku, která programuje světlo, aby se pomalu zmizelo, dokud se úplně nezměnilo, po stanovenou dobu.

LED diody jsou základní velikost žárovky A-19, nabízená v základně šroubu nebo bajonetu a mohou být spravovány jednotlivě nebo ve skupinách s maximálně 50 žárovkami podporovanými jedním WEMO Link. Energeticky efektivní žárovky 10 W vytvářejí přesně stejné množství světla jako tradiční 60 wattová žárovka. Belkin uvádějí, že žárovky vytvářejí 800 lumenů a také na 3000 Kelvins, poskytují jasné, teplé, světlo, zatímco jsou zcela stmívatelné.

Nová sada „WEMO LED Illumination Starter Set (F5Z0489) a„ Wemo Wise LED žárovky (F7C033) “jsou dnes nabízeny s RRP 79,99 GBP a také 24,99 GBP. Aplikace WEMO je nabízena ke stažení zdarma z obchodu s aplikacemi a také obchodu Google Play.

Belkin Wemo: K dispozici od Amazonu

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa