Uncategorized

OOMI spusťte systém výuky domácí automatizace

v dílech, protože OOMI je nyní připraven odhalit světu, když před několika hodinami uvádí na CES a na Indiegogu.

Tým OOMI popisuje své vytvoření jako první kompletní systém automatizace domácího automatizace, který se zaměřuje na učení namísto programování a tvrdí, že je také první, kdo má příslušenství vyvinuté konkrétně pro usnadnění nastavení a používání.

OOMI je založena na síti sítě Z-Wave Mesh, což jí umožňuje přístup k více než 1200 inteligentním domácím zařízením mimo krabici. Tvůrci jsou složeni z přizpůsobeného softwaru i hardwaru a tvrdí, že jsou zvláště zaměřeni na tři oblasti domu – jeho bezpečnost, domácí kino a jeho atmosféru.

Oomi Cube provozuje zpravodajský motor učení IQ IQ, který je jádrem systému. V kostce je také umístěna videokamera IP (s nočním viděním), senzory bezpečnosti a bezpečnosti pohybu /zvuku a 360 ° IR blaster pro domácí kino a kontrolu klimatu.

OOMI IQ se učí podobným způsobem jako Nest, hledání vstupů uživatele a vzory. Poté je změní v inteligentní automatizační plán a před jeho skutečně implementací požaduje souhlas majitele domu. Ale Oomi je mnohem chytřejší. OOMI IQ používá širší sadu datových bodů než mnohem omezenější učební bratranci. Musí; Spravuje celý domov a ne jediný bod vytápění nebo chlazení. Tyto datové body zahrnují zpětnou vazbu ze senzorů připojených přímo k OOMI a zdroje dat třetích stran, jako je počasí, kvalita ovzduší a dopravní API.

Tap-and-dotyk je tablet věnovaný nastavení a ovládání OOMI. Jednotka má obrazovku IPS s 7,1 palce s rozlišením 1280 x 800. Pomocí silně upravené verze Android 4.4 umožňuje uživateli přidat do svého systému mnoho příslušenství OOMI za méně než minutu a jeho přizpůsobené aplikace přidávají také ovládání gest.

Zeptali jsme se týmu OOMI, zda byla technologie založena na RFID a řekli nám …

Tap-and-Touch je směs RFID a softwaru, který jsme vyvinuli. Směs jsme použili k dosažení výhod použitelnosti OOMI a připojení RFID pro nastavení, rekonfiguraci a výukové účely (ačkoli poslední dva jsou také přístupné prostřednictvím různých aplikací, které jsme vytvořili pro OOMI).

Třetí hardwarovou komponentou je pásmo OOMI, vyhrazený řadič pro OOMI IQ s přidáním funkcí sledování a monitorování cvičení. OOMI zaručuje budoucí podporu pro Apple View (a HomeKit) a také Android Wear.

Přicházejí také ještě čtyři hardwarové moduly OOMI. Streamer OOMI je Google Chromecast, jako je HDMI Dongle Digital Media Player, který umožní OOMI nabídnout více pokojové HD video a zvukový streamování a ovládání.

Můžete automatizovat své spotřebiče při sledování jejich spotřeby energie v reálném čase s malým bezdrátově ovládaným modulem OOMI Plug. Vzduch OOMI se drží na zadní straně krychle Oomi a měří teplotu, vlhkost a částice, zatímco žárovka Oomi nabídne 16 milionů barev pro alternativní kontrolu osvětlení.

Oomi říká, že jejich systém je zaměřen na uživatele v Austrálii, Číně, Evropě, Velké Británii a USA. polovina letošního roku. Pokračujte v níže uvedených odkazech, abyste se dozvěděli více, podpořili projekt nebo vymysleli diskontovanou startovací soupravu na Indiegogo.

Oomihome.com: Oomi na Indiegogo

Chcete víc? – Sledujte nás na Twitteru, jako jsme my na Facebooku, nebo se přihlaste k našemu RSS kanálu. Tyto zpravodajské příběhy můžete dokonce získat prostřednictvím e -mailu, přímo do své doručené pošty každý den.

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa