Uncategorized

Zigbee Alliance oznamuje dostupnost specifikace DOTDOT oproti Thread IP Network

DotDot je most, který umožňuje zařízení ZigBee schopna komunikovat se zařízeními IP v síti vlákna. Aliance Zigbee doufají, že to pomůže minimalizovat fragmentaci průmyslu IoT, a my jsme za to všichni!

12. prosince 2017 – Skupina Zigbee Alliance a Thread dnes oznámila dostupnost specifikace DOTDOT oproti IP síti vlákna. Toto je poprvé, co vývojáři mohou s jistotou používat zavedený, otevřený a interoperabilní jazyk IoT na bezdrátové IP síti s nízkou energií, která pomůže sjednotit fragmentovaný průmysl připojených zařízení a odemknout nové trhy.

„Jsme ve vzrušujícím bodě v inteligentním domě, kde širší spotřebitelský trh přijímá produkty připojené k hlavnímu proudu; 26% spotřebitelů vlastní inteligentní domácí zařízení podle našeho nového výzkumu, “řekl Tom Kerber, ředitel metody IoT v Parks Associates. „Aby byly konkurenceschopné na trhu, kde se spotřebitelé budou na tyto zařízení spoléhat na nadcházející roky, musí společnosti zaujmout dlouhodobý pohled, sladit s technologiemi, které umožní pokrok a interoperabilitu, a nadále plnit slib IoT pro každá zúčastněná strana. “

Dotdot je univerzální jazyk Zigbee Alliance pro IoT, což umožňuje inteligentním objektům spolupracovat na jakékoli síti. Thread je otevřená technologie síťové sítě pro síťovinu IP6 založené na IPV6, bezpečné a budoucnosti pro produkty IoT. Tyto dvě přední organizace se spojily, aby poskytly zralou, škálovatelnou možnost interoperability IoT, která není omezena na jedno dodavatelské ekosystémy nebo technologie.

Doručení na slib IoT

První internet čelil stejným výzvám jako dnešní IoT. V současné době se připojená zařízení mohou snažit poskytnout bezproblémový zážitek, protože mluví různými jazyky (nebo technicky používají různé „aplikační vrstvy“). Pro internet tento problém vyřešil tento problém s otevřenými univerzálními protokoly oproti IP – kombinací, která odemkla a zrychlila inovace. Společný jazyk zařízení DOTDOT přes IP síť Thread rozšiřuje stejnou prokázanou techniku ​​na internet věcí. S dotdot nad vláknem mohou dodavatelé produktů a platformy zajistit, aby vysoce kvalitní a interoperabilní uživatelské zkušenosti potřebné k řízení růstu, zatímco IP umožňuje prodejcům udržovat přímé připojení k jejich zařízení-a jejich zákazníky.

SpeakDotdot.com: www.zigbee.org: Mnohem více příspěvků Zigbee

Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa