Home & Living

Recenze knih: Čisté narušení energie a doručování Tony Seba

Zde je fascinující kniha, která tvrdí, že narušení čisté energie již začalo a bude rychlé.

Stále máme roky ropy (uhlí, plyn, uran)

Autor Tony Seba uvádí, že je irelevantní, že zbývají roky fosilních paliv. Doba kamenné neskončila, protože nám došel kámen. Přišlo něco mnohem lepšího (bronz). Podobně se světový velký web nenarodil z nedostatku papíru pro knihy.

Domnívá se, že Silicon Valley do roku 2030 vyrábí jaderné, zemní plyn, uhlí, elektrickou energii a tradiční automobily a nákladní automobily.

Děje se rychleji a levnější

Sebo předpokládá, že tři hroty, elektrická vozidla, sluneční energie a autonomní automobily se navzájem tlačí a zrychlují narušení.

Dosažení 50 milionů chytrých telefonů a jen dva roky trvalo dvanáct let, než dosáhlo 50 milionů tablet, sedm let, sedm let, než jen dva roky, a také dva roky, než dva roky

Sebo rovněž věří, že elektrické automobily podléhají Mooreově zákonu a schvalují roční tempo více než 40%, což má za následek složený exponenciální růst.

Energie a přeprava, jak tomu dnes chápeme, bude do roku 2030 historie

Velká centralizovaná energie je na své metodě, která je nahrazena modulární, distribuovanou alternativou…

Australané šli z sotva jakéhokoli typu solární energie na jeden milion instalací za asi čtyři roky

Náklady na solární panely klesly o aspekt 154 mezi rokem 1970 a 2012 (100 $/W na 0,65 $/W). Olej skončil 35krát mnohem nákladnější během stejného období, což naznačuje, že sluneční energie zlepšila náklady ve vztahu k oleji o 5 355krát. Náklady na rok 2017 se pohybují kolem 0,33 $/w¹.

Úložný prostor

Možnosti úložiště v měřítku, jako jsou solární baterie solárních solí, byly napájecí domy 24/7 ze slunečního světla realitou. Tato úprava má několik skvělých příkladů, jako je tato …

… Národ na jiho Pacifik Island v Tokelau skončil jako první země na světě, která šla 100 procent sluneční energie. Solární PV Tokelau se rozprostírá na třech atolech a v noci je uchováván v bateriových bankách. Tokelau provedl posun ze 100 procent poháněného naftou na 100 procent poháněné sluneční energií za méně než jeden rok.

Vítr

Zatímco spousta z nás může mít nyní nebo v budoucnu své vlastní solární panely, generace větru je stále mnohem větší nabídkou v měřítku.

Závěr

Dokonce i mnohem vynikající, když si uvědomíte, že tato kniha byla vydána v roce 2014, takže již bylo překonano mnoho citovaných čísel.

275 recenzí

Čisté narušení energie a přepravy: Přesně to, jak si Silicon Valley vyrábí ropa, jaderné, zemní plyn, uhlí, elektrické nástroje, stejně jako tradiční auta a nákladní automobily do roku 2030

Amazon Kindle Edition
Seba, Tony (autor)
Angličtina (jazyk publikace)

5,99 £

dostat se na Amazon

Domácí práce

Je to příliš optimistické? Zde je hodinová prezentace videa od Tony Seba o čistém narušení energie a také přepravu s tím, že jeho vize vykládá …

[1]-http://www.pveurope.eu/news/markets-money/solal-panel-price-fulther-rop-otexted-in-2017
Sdílejte toto:
Facebook
Cvrlikání
Reddit
LinkedIn
Pinterest
E-mailem
Více

Whatsapp
Tisk

Skype
Tumblr

Telegram
Kapsa

Poslední aktualizace na 2021-10-04 / Affiliate Links / Pictures z Amazon Product Marketing API